خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

درباره ما

درباره بانک ضایعات بیشتر بدانید

سخن مدیریت
اینک با استعانت از قادر منان، خدمتگزار مردمی هستیم که اعتماد خود را سرمایه ما قرار داده‌اند و در راستای توسعه اهداف خدمتگزاری خویش،نخستین سامانه تجارت ضایعات و بازیافت ضایعات کشور را راه اندازی نموده و با افتخار دنیای مجازی را بستر کسب و کار همه همکاران و فعالان این صنعت ارزشمند قرار می دهیم.

در این راستا دست همکاری همه عزیزان این صنف را به گرمی میفشاریم و در راه گسترش فعالیتشان تمام تلاش  و همت خود را در طبق اخلاص قرار میدهیم. امید است با عنایت پروردگار گامی هرچند کوچک در راستای تحقق شعار آسمان آبی و زمین پاک برداریم.

درباره ما
بانک ضایعات ایران با هدف ایجاد بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت بازیافت و ضایعات اقدام به ایجاد وب سایت بانک ضایعات نموده تا با حمایت ان جی او های مختلف و سرمایه گذاران بخش خصوصی و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب و گسترده، ساختار سنتی و شبه انحصاری بازار فعلی را به بازاری پویا و رقابتی تبدیل نماید. کلیه فعالان و صنعتگران در صنعت بازیافت ضایعات کشور می‌تواند جهت برقراری ارتباط   مستمر همچنین برای توسعه فعالیت های خود در وبسایت بانک ضایعات ثبت نام نموده و از من خرید و فروش محصولات از آخرین قیمت ها، اخبار و مدارات روز مطلع و بهره مند شود. این شرکت امروز از شرکت‌های بزرگ اطلاع رسانی و مزایده گزار  در صنعت بازیافت و ضایعات کشور میباشد و این امر را مدیون اعتماد تمام کسانی می‌دانیم که خالصانه قدم در راه تجارت گذاشتند که هر یک کننده آسمان آبی و زمین پاک به ملت عزیز کشورمان می باشد

اهداف پایگاه اینترنتی  بانک ضایعات

ایجاد بازاری منسجم، سازمان یافته و گسترده برای  تسهیل در خرید و فروش انواع ضایعات فلزی و غیرفلزی
ایجاد بستری مناسب برای خرید و فروش انواع محصولات بازیافتی و تجهیزات مرتبط با صنعت بازیافت
بهینه سازی الگوی اقتصادی بازار ضایعات و بازیافت از طریق توسعه اطلاعات بازار
تعدیل قیمتها بر اساس ظرفیت های عرضه و تقاضای ضایعات در کشور
ارتقاء سطح فرهنگ، دانش و پژوهش در صنعت ارزشمند بازیافت

یک پاسخ تا “درباره ما”

  1. سلام ۲۰تن براده یا خاک پرداخت پودر آلومینیوم داریم هرماه تناج هست خریداران لطفا تماس بگیرند۹۱۲۵۳۳۰۶۹۲

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.