درباره ما

درباره بانک ضایعات بیشتر بدانید

سخن مدیریت
اینک با استعانت از قادر منان، خدمتگزار مردمی هستیم که اعتماد خود را سرمایه ما قرار داده‌اند و در راستای توسعه اهداف خدمتگزاری خویش،نخستین سامانه تجارت ضایعات و بازیافت ضایعات کشور را راه اندازی نموده و با افتخار دنیای مجازی را بستر کسب و کار همه همکاران و فعالان این صنعت ارزشمند قرار می دهیم.

در این راستا دست همکاری همه عزیزان این صنف را به گرمی میفشاریم و در راه گسترش فعالیتشان تمام تلاش  و همت خود را در طبق اخلاص قرار میدهیم. امید است با عنایت پروردگار گامی هرچند کوچک در راستای تحقق شعار آسمان آبی و زمین پاک برداریم.

درباره ما
بانک ضایعات ایران با هدف ایجاد بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت بازیافت و ضایعات اقدام به ایجاد وب سایت بانک ضایعات نموده تا با حمایت ان جی او های مختلف و سرمایه گذاران بخش خصوصی و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب و گسترده، ساختار سنتی و شبه انحصاری بازار فعلی را به بازاری پویا و رقابتی تبدیل نماید. کلیه فعالان و صنعتگران در صنعت بازیافت ضایعات کشور می‌تواند جهت برقراری ارتباط   مستمر همچنین برای توسعه فعالیت های خود در وبسایت بانک ضایعات ثبت نام نموده و از من خرید و فروش محصولات از آخرین قیمت ها، اخبار و مدارات روز مطلع و بهره مند شود. این شرکت امروز از شرکت‌های بزرگ اطلاع رسانی و مزایده گزار  در صنعت بازیافت و ضایعات کشور میباشد و این امر را مدیون اعتماد تمام کسانی می‌دانیم که خالصانه قدم در راه تجارت گذاشتند که هر یک کننده آسمان آبی و زمین پاک به ملت عزیز کشورمان می باشد

اهداف پایگاه اینترنتی  بانک ضایعات

ایجاد بازاری منسجم، سازمان یافته و گسترده برای  تسهیل در خرید و فروش انواع ضایعات فلزی و غیرفلزی
ایجاد بستری مناسب برای خرید و فروش انواع محصولات بازیافتی و تجهیزات مرتبط با صنعت بازیافت
بهینه سازی الگوی اقتصادی بازار ضایعات و بازیافت از طریق توسعه اطلاعات بازار
تعدیل قیمتها بر اساس ظرفیت های عرضه و تقاضای ضایعات در کشور
ارتقاء سطح فرهنگ، دانش و پژوهش در صنعت ارزشمند بازیافت